Všechno možné

Vysvědčení 2014/2015

28. ledna 2015 v 13:38 | *Suzanne*
Tak, blíží se pololetí a chci se zeptat, jaké budete mít známky a do kterého ročníku chodíte, a pokud jste v devítce jako já, na jakou školu se budete hlásit ;)
Já jsem v devítce a budu mít jednu dvojku z matematiky (fakt, nevymýšlím si) a budu se hlásit na gympl v našem městě ;)

Můj wishlist 2014

18. listopadu 2014 v 20:10 | *Suzanne*
Ahoj ghúlky, tak, jakou máte vánoční náladu? Já obrovskou! Nemůžu se dočkat, ale na druhou stranu si musím do pololetí opravit známku z matiky :D No, nevím, zda by vás to zajímalo, ale dám vám sem můj wishlist 2014 ;)

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ!!!!! (FROZEN!!!)

4. října 2014 v 21:35 | *Suzanne*
Tákže... Ledové království (anglicky Frozen) je novy film od Disney. Hlavními postavami je královna Elsa, která má ledové magické schopnosti. Anna, Elsina mladší sestra. Nemá žádné magické schopnosti. Hans, princ z Jižních ostrovů, Annin podlý snoubenec. Kristoff, Annin společník na cestě. Jeho věrný sob (teď si nevzpomenu na jeho jméno) a sněhulák Olaf, kterého vyčarovala Elsa svou mocí.
Je léto a Elsa má být korunována královnou. Nikdo o její magii nic neví, tak to chtěl její otec, který spolu s jejich matkou zemřel, když Else bylo 15. Vše se zvrtne a všichni se o Elsině moci dozvědí a považují ji za monstrum. Poté se uchýlí do hor kde je sama sebou. Království však uvrhne nechtěně do nekonečné zimy. Anna s Kristoffem ji chtějí najít a přemluvit ji, aby zrušila zimu. Jak to nakonec dopadne se dozvíte po shlédnutí DVD. Já už ho viděla, kdo ho ještě viděl?

Ahoj ghúlky!

16. srpna 2014 v 10:00 | *Suzanne*
Po dlouhé době ahoj ghúlky! Jsem vaše Nefelaura, Celestia-Cleo a snad i oblíbená bloggerka. Měním si jméno, a už si ho měnit nebudu. V životě se mi stalo několik převratů a změn, a tak si myslím, že je na čase začít novou kapitolu mého života. A tak, na úvod, si měním jméno na Suzanne. Budu to stále já, jen o něco starší, vyspělejší a moudřejší. Stále mám ráda Monster high, jen ale o něco míň. Líbí se mi Ledové království a panenky Gorjuss, a tak možná přibydou články i na tohle téma. Loučí se s vámi vaše nová Suzanne :).

Velikonoce aneb těš se zadku! :D

12. dubna 2014 v 10:19 | *Celestia-Cleo*
Ahoj holky!
Velikonoce tu už za chvíli budou, kdo se těší? Já teda ne... Asi to letos udělám tak, že budu tlapat s polštářem na pr*eli :D No ale to asi nepůjde. Jak trávíte velikonoce vy? Barvíte vajíčka pro nenažrané hochy a necháte se bít? Nebo máte volno a sedíte u telky? U nás platí ta první možnost, bohužel. Napadlo mě na velikonoce pro všech 7 mých monsterek ušít nějaké jarní šatečky. Našla jsem na to bezva návod a snad se mi podaří vyrobit i nějaké velikonoční ptákoviny do jejich "domečku" :D tady máte nějaké tipy a videa, kdybyste neměly o velikonocích do čeho rejpnout: :D
PS: je jich jen pár... :D aspoň se zabavíte :D

Postavy z filmu Frigts, cameras,action!

1. února 2014 v 21:04 | °Nefelaura°
Tady je pár obrázků postav z nového filmu MH Frighs, cameras, action!:
omalovánka:
a obálka filmu:

Sorry

1. února 2014 v 20:46 | *Celestia-Cleo*
Ahoj, chci se vám všem omluvit, že jsem tu táááááááák dlouho nebyla ale co se dá dělat... Za odměnu vám sem dám pár dalších článků :)
PS: Měním si přezdívku, tahle je moc dlouhá a tak a už se mi nelíbí. Nová přezdívka: °Nefelaura°

vánoční obrázky

20. prosince 2013 v 22:20 | *Celestia-Cleo*
Tak ahoj, rozhodla jsem sem dám pár vánočních obrázků, kyž zbývá už jen pár dní :) :
PS: všechny obrázky jsou z internetu :)

Vánoce, vánoce přicházejí...

15. prosince 2013 v 20:37 | *Celestia-Cleo*
Taky máte vánoční náladu jako já? Nevíte co o vánocích poslouchat? Tady je malá nápověda parádních vánočních songů:

muffiny k nakousnutí

10. prosince 2013 v 17:16 | *Celestia-Cleo*
tak co jim říkáte?Mrkající
podle mě jsou ty první nejlepší a vsadím se, že chutnají stejně jako vypadají.Usmívající se
 
 

Reklama

(c)monster-high-lowe.blog.cz