Říjen 2015

Velké týdenní oslavy?

23. října 2015 v 15:38 | Suzanne* |  Důležitá oznámení
Ahojky, koukala jsem na staré příspěvky blogu, a co jsem neviděla - Haloweenské Týdenní oslavy!
Takže myslím, že bychom to mohly znovu rozjet, ne? Týdenní oslavy logicky budou trvat týden a zúčastnit se mohou jen registrované (dole v komentech). Každý den, od pondělí do neděle bude vyhlášena jedna soutěž, a za každou správnou odpověď budou body. Na konci týdne se body sečtou a ta, která jich bude mít nejvíce, vyhraje diplom no a asi ještě něco, teď fakt nwm co :D Oslavy budou buď k nějaké příležitosti nebo možná i jen tak (to se ještě uvidí)
Formulář pro registraci:
1) přezdívka
2) adresa blogu
3) nejoblíbenější knížka (to jako vážně? co mě to zas napadlo...)
4) no asi všechno :D
Tak posílejtě přihlášky, dokud je registrace otevřená!
Krásný víkend přeje Suzanne*

Styl a lá Harry Potter♥

22. října 2015 v 18:18 | Suzanne* |  Harry Potter!!!♥
Hmm, co už. Miluju Harryho Pottera!!! Je škoda, že zatím nemám v šatníku pár pěkných kousků ve stylu HP, ale jak bylo na začátku řečeno, co už. Tak vám aspoň přináším nejkrásnější kousky. Do jaké byste chtěli patřit koleje? Já jsem ve Zmijozelu, ale líbil by se mi i Havraspár♥ Pokud chcete vědět, do jaké koleje patříte, zadejte si do vyhledávače: Pottermore sorting quiz. Ale teď už k těm úchvatným šatečkům:

Adresa blogu?

21. října 2015 v 21:41 | Suzanne*
Ahoj, takže tu máme další věc, co mi vadí na blogu - a to je jeho adresa. Kdyby se totiž blog stále zaměřoval na MH, bylo by to v pohodě. Ale takhle.. layout by se dal změnit, o tom žádná, ale ta adresa... už něco mám, záleží na tom, zdali byste chtěli i vy :)) ale asi ji možná nechám, no, uvidíme.
Chtěla jsem to tu předělat nejen na "Deník" no tak se do toho pustíme, ne?
Asi bych začala tím, že vám o sobě něco řeknu.
Je mi 15 let, chodím do prváku na gymplu a patřím mezi nerozhodné Blížence. Víte, se mnou je to docela těžký. Přijde mi, že ve mně žijí dvě osoby - jedna dobrá, jemná, obětavá, chytrá, romantická, prostě růžová dívenka. A ta druhá je temná, podlá, směje se všemu vždy a všude, nevěří na pravou lásku, miluje černou a poslouchá rock a metal. No a tyhle dvě dušičky se nemohou dohodnout, kdy která bude tělu vládnout, a tak v tom mám kolikrát zmatek i já. Co ale upřednostňuju vždy, je být v životě šťastná, úspěšná a nedám dopustit na své přátele a rodinu. Takže za každých okolností jsem ambiciózní, přátelská a jak mě hanlivě jednou nazvala bývalá spolužačka - odporná kariéristka. Záviděla mi moji cílevědomost, koza. Kdysi podle spolužáka i "Navoněná šprtka" :D Vážně nevím, jak přišel k té navoněné :D Ne, opravdu to nevím.
Pokud se vám zdá informací málo, postěžujte si do komentů. :D
A teď moje otázky na závěr:
1) Chceš novou, výstižnější adresu?
2) Měla bych zkusit udělat nějaký tag?
3) Jsi taky Blíženec? Popř. poraď, co mám udělat s tím rozpolcením duše
4) Jaké jsou tvé přezdívky, jestli ano, jak vznikly?

Loučí se Suzanne*

Zase znovu po dlouhé době...

19. října 2015 v 21:15 | Suzanne*
Milé ghúlky, nevím, jestli náš blog vůbec ještě čtete, zda-li jste nad ním a neaktivitou neschopných blogerek nezlomili hůl. Já totiž ano. Už dávno. Útržkovitě jsem si vzpomínala na blog, který pomalu chátrá. No, tak s tím je teď možná konec. Neříkám, že se k blogerství vracím, ale docela mě to baví. Taky už končím s Monster high. Blog asi zůstane na téhle adrese, dokud neudělám nějakou novou. Až bude, určitě vám dám vědět. A o čem tedy budu psát? Asi o svém denním životě, co mě baví, občas bych mohla přidat nějaké své fotky, postěžovat si na život na gymplu. Pokud ještě někdo náš blog sleduje, a chtěl by novou podobu blogu, ať se mi prosím ozve. Hrozně ráda bych viděla, že nové změny budou mít nějakou odezvu.
Pro dnešek se s vámi loučí vaše
Suzanne*
(c)monster-high-lowe.blog.cz