Srpen 2013

Kapitola 2.

19. srpna 2013 v 11:26 | *Kate |  M.A.G.I.C.

Kapitola 2.

,,Tak? Třeba ty, Alice, co kdyby jsem tě vyzkoušel?" učitel se na tu dívku přísně podíval. ,,Ale pane učiteli, já.. Já musím na záchod!" řekla a divně se ušklíbla. ,,Alicie! Tohle děláš pořád! Nechtěj mě naštvat! Už tak si koleduješ o další 5-tku!" vyjekl na tu dívku. Měla krásné tyrkysové oči. Byla krásná, ale moc se asi neučila. ,,Prosím! Prosím ať mi dá něco o Karlu Velikem!" prosila dívka. Učitel se díval, z čeho ji vyzkouší, a kroutil očima nad hlučnými žáky. ,,Tak Alicie, vyzkouším tě třeba...." zase se na ni přísně podíval. ,, Z Karla Velikého." ,,Yes!"
O půl hodiny později Byl oběd. Všichni měli hlad a Alicie se cpala do předu. Ve frontě na polévku s písmenama, svíčkovou omáčku, nebo hrachovku. ,,Chloe co si dáš?" zeptala se Mell. ,, Asi si dám tu polívku. Co ty?" pak přikrčila nos a podívala se na Mell. ,,Cítíš.. Cítíš to taky?" zamračila se a podívala se na Mell. ,,Ne, co by jsem měla cítit? Počkat! Fuuj! Že jsis prdla?!" ušklíbla se. ,,Seš blbá! Já aspoň nemám ucpané nosní dírky!" ,,Je mi nějak... Zle..." převrátila oči a spadla na zem. ,,Melody! Volejte záchranku! Volejte záchranku!" všichni jen koukali a nehybně stáli. ,,No tak nečumte tak!" rozkřikla se Chloe. ,, Co se stalo?" zeptala se doktorka která tam vlítla. ,,Zatočila se jí hlava a upadla." Chloe se zděšěně podívala na svoji nehybně ležicí sestru.
(V NEMOCNICI)
,,Mami! Otevřela oči!" vyjekla najednou Chloe. ,,Mami? Chloe." podívala se kolem sebe. ,,Kde to jsem?" ,,V nemocnici." ,,Co se stalo?" zeptala se. ,,Zatočila se ti hlava a spadla jsi. Doktore Jamesi? Kdy bude moct jít domů?" podívala se na doktora. ,,Týden tady ještě zůstane. Pak si pro ni můžete přijet."
Ubíhali minuty, hodiny, dokonce i dny, a Melody pořád čuměla jen do stropu. ,, Máš tady novou spolubydlící Melody. To je Gabrielle. Jste stejně staré. Je zvláčtní že se jí stalo to stejné co tobě." divil se doktor. ,,Jsem Melody , teší mě." pokusila se o úsměv ale moc jí to nešlo. Vypadala jako kočla ktré uštříhli ocas. ,,Já jsem Gabrielle. Také mě těší."


POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ :)

Příběh :)

15. srpna 2013 v 16:51 | *Kate |  Příběhy by Kate

Příběh :)

Ten příběh je jen krátký, a psala jsem ho do jednoho konkurzu :)


,,Hej! Přestaň!" začala jsem se smát když na mě Jacob začal stříkat hadicí. ,,Udělá ti ta voda něco?" řekl a šibalsky se usmál. ,,Budu mokrá!" ,,Trocha vody tě nezabije!" řekl, položil hadici a přišel za mnou. ,,Co to děláš? Pusť mě!" vzal mě přes rameno a hodil mě do bazénu. ,,Neměla jsi mobil že?" ,,Ne je tamhle na lavi-" nedořekla jsem to, protože jsem viděla můj samsung na zemi. ,,Jejda! Promiň" ,,tu máš!" začala jsem na něj stříkat co mi ruce stačili najednou jsem ztratila pevnou půdu pod nohama a padala jsem k zemi. ,, Emily!" vyslekl si tričko a skočil pro mě do bazénu. Pevně mě chytil a odnesl mě na lavičku. ,,Jsi v pořádku?" zadívala jsem se mu do očí. Přiblížili jsme se k sobě. Přibližovali jsme se víc a víc a najednou - políbil mě! Nemohla jsem tomu uvěřit. Pevně jsem ho stiskla a polibek jsem mu oplatila. ,,Víš.... Miluji tě. Od té doby co jsem tě poprvé viděl si se mi zalíbila." začervenal se. ,,Ty mě taky" usmála jsem se. (z pohledu vypravěče) Byli spolu asi 4 měsíce. Byla to opravdová láska. Byli spolu každý den a každou noc, nic je nedokázalo od sebe odtrhnout. Až jednou.... ,, Madam? Váš přítel má.. Má rakovinu." řekl doktor a podíval se do země. ,,Ne, to není možné! Jak? Proč zrovna on? Doktore vy ho zachráníte! Musíte! Vždyť na něm závisí celý můj život!" do očí jí vtrhly slzy. Podlomili se jí kolena. Už neměla zářivě modré oči. Byli jako... Led. Vypadali ledové... ,, Pusťte mě za ním! Musím ho vidět!" ,,Ne! Nemůžete! Stůjte!" křičel, ale neposlechla ho. ,,Jacobe! Jak je ti?" začala brečet ještě víc. ,,Je... Je mi dobře. Když umřu.." ,,Neumřeš! Nesmíš umřít!" začala hodně brečet. Její slzy byly jako vodopád. Nedokázali zastavit. Ozval se silný otřes? ,,Co to bylo? Jacobe!" podívala se na něj. On na ni také. Jejich pohledy se střetli. Další otřes, tentokrát mnohem silnější. ,,Co to je?" zamračila se. ,,Slečno! Okamžitě opusťte nemocnici!" ,,Ne! Zůstanu s Jacobem!" slzy nedokázaly zastavit. ,,ZEMĚTŘESENÍ!" odněkud z nemocnice se ozval křik a pláč dětí. ,,Já zůstanu tady, dokud Jacob nepůjde se mnou!" podívala se na Jacoba. Jeho tělo se nehýbalo. Byl studený. Vůbec se nehýbal. ,,Jacobe! Né! Neumírej! Zůstaň tu se mnou! Já nemůžu žít bez tebe!" začala silně plakat. Políbila ho na čelo. Ležel tam. Jeho bezvládné tělo tam leželo... Nikdo mu nedokázal pomoci. Ozval se tak silný otřes že se Jacobova postel o metr posunula a vrazila do té druhé. ,,Jacobe!" začali padat meteority. ,,Utíkejte se schovat do krytu! Hned!" ,,Já umřu s Jacobem! Nechte mě být!" zamračila se na doktora. ,,Děláte velkou chybu!" utekl. O 5 minut později už v nemocnici bylo ticho. Bylo to jako na hřbitově. Tisíce mrtvých. Najednou se ozval silný otřes. Nejsilnější ze všech. Země se blížila ke slunci. Bylo velké horko. Emily byla spocená a vypadalo to jakoby ji polili kýblem plným vody. ,,Zbohem Jacobe.." zašeptala. To byla její poslední slova před smrtí...


Kapitola první

14. srpna 2013 v 15:49 | *Kate |  M.A.G.I.C.

Kapitola první


Představuji vám holky z nového příběhu! ;)

13. srpna 2013 v 17:30 | *Kate |  M.A.G.I.C.

Představuji vám holky z nového příběhu! :)

Melody Silver
Melody, strážkyně síly Energie, která všechny strážkyně spojuje. Má 14 let, a miluje Paříž. Hraje na klavír už 7 let.
Není moc odvážná, ale miluje adrenalin. Moc ráda chodí bruslit a sbítá malé Eifelovky. Její rodiče jsou rozvedení a
má mladší sestru Chloe.

:) Povídka? :)

13. srpna 2013 v 13:19 | *Kate

:)

Chceet aby jsem začala psát příběh? Nějakký vymyšlený, už mám děj. Bylo yb to o 5-ti holkách, které ovládají nějakou moc, vlastně něco jako Witch jenže by se jmenovali jinak, jmenovali by se Magic. Melody, Alice, Gabrielle, Irma a Chloe. Už vím jak vypadají, vlastně jsem je předělala z Witch :)
Pak přidám jejich fotky a úvodní díl :)


*Kate

Pro nejlepší osobu! :*

13. srpna 2013 v 11:26 | *Kate |  *Kate a její život

Summer 2013 :*

Byla jsem s tou nejlepší osobou, a tahle fotka je jen pro ni ;*

Kate a její včerejší den

12. srpna 2013 v 11:36 | *Kate |  *Kate a její život

*Kate a její včerejší den


Já miluju moji siminku :3

12. srpna 2013 v 10:47 | *Kate |  Deníček *Kate

Já miluji moji siminku :3

Veronica Olsen :3

Lol :O

5. srpna 2013 v 12:01 | *Kate |  Deníček *Kate

Vy nejste normální :O

Dneska tady bylo 428 lidí! :O Děkujeme! :O

Jupíí!

3. srpna 2013 v 18:44 | *Kate |  *Kate a její život

JUPÍ!

Mám ráda BJD (Ball jonited dolls) a taky jsem pořád jednu dobu chtěla jednu mít doma. No, a jednou jsem ukázala Bobobie Mei taťkovi, a on udělal pker fac e a začal mi říkat, že ne, že je drehá a že jsem na panenky velká. Nojo, jenže já se svého snu, mít aspoň 1 BJD nevzdám! A dneska jsem se koukala na netu po levných BJD. A hádejte! Našla jsem Hujoo Yomi Basic za 38,59! Ukážu ji mamce a taťkovi, snad budou souhlasit! Držte mi palce! :3


*Kate
(c)monster-high-lowe.blog.cz