Prosinec 2012

Co všechmo jsem dostala

28. prosince 2012 v 13:20 | Spectra♫ Luna

Dostala jsem:

notebook,sluchátka,webkameru,bezdrátovou myš,oblešení,2 koně Schleich (možná dám fotky),hru Pony Friends 2,The sims 3 po setmění a diesel,DVD Deník malého poseroutky 1-3,ponožky,pyžamo,gumičky,šampon MH a to je asi vše :) A co jste dostaly vy?

Veselé Vánoce!!

24. prosince 2012 v 13:58 | Spectra♫ Luna |  Všechno možné

Veselé vánoce! Já vím že ještě nebyl večer aby jsme dostaly dárky píšu to jen tak aby jste mohli pak napsat co jste dostaly. Jo a jak prožíváte Štědrý den? Ahooj. Speci ♫ Luna. A ještě jednou Šťastné a veselé!


The sims 3: Po setmění

23. prosince 2012 v 12:12 | Spectra♫ Luna |  The sims

Město Bridgeport nikdy neusíná! Simíci mají nyní další důvod zůstat vzhůru hluboko do noci, protože dostávají nový rozšiřující balíček pro slavný simulátor života The Sims 3!

Novinka The Sims 3 Po setmění láká hráče vyrazit do víru nočního života a navštěvovat populární kluby, účastnit se různých akcí a utíkat před jistými nočními tvory… anebo se jimi také stát. Ať už budete do brzkých ranních hodin řádit s kapelou, anebo žít dvojí život upíra, čekají na vás hned po skončení pracovní doby a západu slunce nové vzrušující zážitky.

The Sims 3 Po Setmění umožní hráčům prozkoumat temnější stránky jejich povah, když se budou moci stát přízraky noci, potulovat se po nočních podnicích a dělat věci, které není radno provádět před setměním. Dostanou dokonce příležitost seznámit se s upírem a případně nového přítele či přítelkyni požádat, aby jim pomohli stát se jedněmi z nich. Po proměně simíci místo hladu pociťují žízeň, rychleji běhají, dokáží číst myšlenky a ve dne potřebují spát. Upíři pořádají luxusní noční párty, na které se dostane jen několik málo vyvolených, ale nejsou zdaleka jedinými, kdo si umějí užívat.

V The Sims 3 Po setmění mohou hráči dopomoci svým simíkům stát se celebritami, pronásledovanými na každém kroku houfy paparazziů. Slavní simíci žijí v nejluxusnější části města, mají otevřené dveře k zábavě pro vyšší společnost a více simoleonů, než dovedou spočítat! Nabízí se pro ně například prestižní profese u filmu, jako je například režisér či herec, ale pokud mají hudební talent, pak si mohou založit vlastní kapelu. Cvičení dělá mistry, takže simíci, kteří začnou trpělivým spořením dýšek z placu, se mohou postupně vypracovat na vrchol, kde před září reflektorů není úniku.

The Sims 3 Po setmění je vaší vstupenkou do rušného světa velkoměsta, plného relaxačních vířivek, luxusních bytů, podzemní dráhy a mnohého dalšího! Ať už se rozhodnete posedět v místním baru, seznámit se s celebritami v populárním klubu, poslechnout si skvělý koncert kapely nebo se naučit umění míchání koktejlů za účelem lepšího výdělku, The Sims 3 Po setmění má vše, co potřebujete k tomu, aby se tyto přání stala skutečností.
KONEC SVĚTA XDDD

21. prosince 2012 v 12:59 | Spectra♫ Luna

Ze světových důvodů píšu poslední článek tohohle roku :DDD Neéé , dělám si prdél.Ve 12:11 měl být konec světa ale to je zaske kravina. Dneska jsme šly ze čkoly a hele co jsme nenašly? Zelený pomeranč :DD Né kecám to asi byl nějaký grep či co :DD Kdo věří na konec světa? Já neee :DDD V 18:00 má nastat zvláštní jev který se nazývá tma. Jako nějaký tak dlouhý článek jako teď píšu si kamarádka četla jen proto aby na konci načla že v 18:00 nastane zvláštní jev který se nazývá tma, jako já tomu sice nevěřím no, i když :DDD Né kecám nevěřím :)


Howrse

11. prosince 2012 v 16:06 | Draculaura ♥ |  Draculaura♥ - Deníček
Toujle dobou jsem častěji na hře howrse.(hra je o koních)
Baví mě to tam ale tenhle blog bych neopustila bude sem chodit a udělám a vánoční layout :)
Kdybyste někdo tuhle hru znali neba tam jste jsem tam jako Rocky2012 tak si mě přidejte :)
Fakt super hra :)

Pár obrázků:Vánoční MH

11. prosince 2012 v 15:57 | Draculaura ♥ |  Panenky
Podlouhé době jsem tu :)
Dám vám sem obrázek mh vánočních

Malování

10. prosince 2012 v 18:43 | Spectra♫ Luna |  Naše výtvory

Denska jsem něměla co dělat tak jse msi kreslila přes PC. A nakreslila jsem tohle:


Twilight Rozbřesk-1.část.

10. prosince 2012 v 17:01 | Spectra♫ Luna

Právě jsem se dodívala na Rozbřesk (twilight) a u některých částí se mi chtělo brečet.Hlavně když se bela odla pro kelímek který jí spadl na zem a slomila si páteř.U toho jsem brečela a myslela jsem že bude mrtvá.Pak jí Edward dal jed aby přežila.Nepomohlo to.Pak jí kousnul do krku obou ruk,noh a pak jsem viděla jak jí jakoby v mozku atd proudila voda a ona se stala upírkou.Mají ale krásné dít, jmenuje se Renemee. To je jakože René a Esme.Esme je máma Edwarda a René Belly. Miluji Twilight.Těším se na 2.část rozbřesku.Dám sem pár fotek.Nejvíc se mi líbí Bella a Edward. Edward je upa hezký ♥


To je Renesmee dítě Belly a Edwarda

Bella když je konečně proměněná v upírku.

Edward,Bella,Renesmee a Jackob


Kdo se koukal včera na stmívání?

2. prosince 2012 v 9:25 | Spectra♫ Luna

Dívali jste se včera na Stmívání???Já jo, až dokonce a moc se mi líbila ta část když se na Edwarda a Bellu všichni dívaly když šly do školy.To bylo nejSmějící seA ještě jsem na netu našla Bellu a Edwarda jako simíky Mrkající

(c)monster-high-lowe.blog.cz